Jak wygląda kurs?

Kurs IDF Course Director to rozbudowany program prowadzący do uzyskania przez uczestnika wszechstronnych umiejętności z zakresu nauczania liderów rynku nurkowego. W trakcie tego szkolenia szczególny nacisk położony jest na wiedzę z zakresu funkcjonowania biznesu związanego z nurkowaniem.

Czego potrzebujesz by zacząć?

  • Minimalny wiek: 30 lat
  • Certyfikat IDF Staff Instructor
  • Aktualny certyfikat IDF First Aid Response lub równoważny
  • Minimum 1000 zalogowanych nurkowań po uzyskaniu stopnia Open Water Diver, w tym minimum 100 na głębokość większą niż 40 metrów oraz 50 wykonanych w trudnych warunkach środowiskowych (np. nocnych, w prądzie, w słabej widoczności, w wodzie o temperaturze poniżej 10°C)
  •  Minimum 100 wystawionych certyfikatów instruktorskich

Do czego będziesz uprawniony po kursie?

Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz uprawniony do samodzielnego przeprowadzania szkolenia na stopień Staff Instructor. Course Director może zostać mianowany Managerem Regionalnymi i tym samym wejść w skład Rady Doradców (Board of Advisors).

 

Certyfikat IDF

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz, uznawany na całym świecie, certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia. Ma on postać plastykowej karty opatrzonej unikalnym numerem oraz znakiem wodnym. Oprócz tego otrzymasz dożywotni dostęp do indywidualnego panelu znajdującego się na stronie IDF, gdzie zawsze dostępny będzie Twój certyfikat w formie elektronicznej – na wypadek gdybyś kiedykolwiek zapomniał zabrać oryginału ze sobą na nurkowanie.

Znajdź instruktora