Jeżeli jesteś już doświadczonym freediverem, znakomicie radzisz sobie na basenie i wodach otwartych.  Twoje wyniki są już na wysokim poziomie, zdobyłeś zaufanie u swoich kolegów, zaraziłeś ich swoją pasja, jednocześnie odczuwasz niedosyt związany z brakiem formalnych uprawnień do dzielenia się swoją pasją z innymi, to kurs Instruktora Freedivingu stworzony jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

W toku wszechstronnego szkolenia otrzymasz gruntowną wiedzę z zakresu metodyki nauczania i psychologii w pracy z ludźmi.  W ramach zajęć  warsztatowych  pogłębimy Twoje umiejętności interpersonalne oraz przekażemy solidną dawkę wiedzy z zakresu promocji freedivingu jako dyscypliny rekreacyjnej i sportowej.  W ramach kursu Freediving Instructor otrzymasz uprawnienia do szkolenia na wszystkie  stopnie freedivingowe federacji nurkowej IDF.  Dzięki temu uzyskasz niezbędne narzędzia pozwalające rozpocząć przygodę z nauczaniem nurkowania na zatrzymanym oddechu.

 

Certyfikat IDF

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz, uznawany na całym świecie, certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia. Ma on postać plastykowej karty opatrzonej unikalnym numerem oraz znakiem wodnym. Oprócz tego otrzymasz dożywotni dostęp do indywidualnego panelu znajdującego się na stronie IDF, gdzie zawsze dostępny będzie Twój certyfikat w formie elektronicznej – na wypadek gdybyś kiedykolwiek zapomniał zabrać oryginału ze sobą na nurkowanie.

Co dalej ?

Możliwość rozwijania swojego warsztatu freedivingowego w roli instruktora przekazując zdobytą wiedzę i własne doświadczenie szkoląc kolejne pokolenia freediverów.

Znajdź instruktora!