Kurs  IDF  Freediving – Level 1 skierowany jest do osób, które pragną odkryć w sobie fascynację dla nurkowania na jednym oddechu.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Jeżeli pragniesz odkryć w sobie fascynację dla nurkowania na jednym oddechu, bez zbędnego balastu, butli, kamizelek wypornościowych i wszelkich innych, krępujących ruchy gadżetów lub poczuć się wolny, swobodny jak ptak, jak ryba, jak delfin – to jest to właśnie kurs dla Ciebie!

Zajęcia, w  których będziesz brał/a udział  polegają na treningu prowadzącym do poznania możliwości  własnego ciała, jego reakcji na zatrzymany oddech, a także do osiągnięcia coraz większych limitów czasu pobytu pod wodą.
Jeżeli jesteś gotowy na podjęcie kolejnych wyzwań sportowych i zdobycia nowych „szczytów” własnych możliwości – nie zwlekaj, czekamy na Ciebie.

Czego się nauczysz?

Poznasz podstawowy sprzęt freedivera i jego zastosowanie na basenie.  Zdobędziesz fundamentalną wiedzę z zakresu fizjologii i patofizjologii nurkowania na zatrzymanym oddechu, a także poznasz zasady bezpieczeństwa podczas treningu basenowego i udzielania pierwszej pomocy potrzebującemu partnerowi. Znajomość praktycznych technik freedivingowych  i oddechowych pozwoli Tobie świadomie podnosić swoje wyniki i osiągnięcia.  Ponadto będziesz znał limity własnych możliwości oddechowych i nauczymy Cię rozpoznawać  własny próg bezpieczeństwa.

Warunki wstępne:

Wiek minimum 14 lat  i dobry stan zdrowia.

Certyfikat IDF

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz, uznawany na całym świecie, certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia. Ma on postać plastikowej karty opatrzonej unikalnym numerem oraz znakiem wodnym. Oprócz tego otrzymasz dożywotni dostęp do indywidualnego panelu znajdującego się na stronie IDF, gdzie zawsze dostępny będzie Twój certyfikat w formie elektronicznej – na wypadek gdybyś kiedykolwiek zapomniał zabrać oryginału ze sobą na nurkowanie.

Co dalej ?

Możliwość rozwijania swojego warsztatu freedivingowego i przystąpienie do kursu  Level 2

Znajdź instruktora