Kurs  IDF  Freediving Junior skierowany jest do dzieci, które ukończyły 10 lat, potrafią pływać i pragną  odkryć w sobie fascynację dla nurkowania na jednym oddechu.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Jeżeli pragniesz odkryć w sobie fascynację dla nurkowania na jednym oddechu, jeżeli dobrze czujesz się w wodzie i chętnie spędzasz czas na basenie, a poszukujesz nowych doznań, chcesz poznać nowych kolegów i koleżanki, poczuć się wolny, swobodny jak ptak, jak ryba, jak delfin – to jest to właśnie kurs dla Ciebie! Zajęcia, w których będziesz brał/a udział polegają na treningu prowadzącym do poznania możliwości własnego ciała, jego reakcji na zatrzymany oddech, podczas ćwiczeń i zabaw podwodnych, dzięki którym będziesz się świetnie bawić, poprawisz swoją kondycję fizyczną i znajdziesz siłę na przezwyciężanie własnych słabości. Ponadto rozpoczniesz nowe hobby i pasję, które zabiorą Ciebie we freedivingową podróż. Jeżeli jesteś gotowy na podjęcie kolejnych wyzwań sportowych i zdobycia nowych „szczytów” własnych możliwości – nie zwlekaj, czekamy na Ciebie.

Warunki wstępne

Wiek minimum 10 lat  i dobry stan zdrowia.

Certyfikat IDF

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz, uznawany na całym świecie, certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia. Ma on postać plastikowej karty opatrzonej unikalnym numerem oraz znakiem wodnym. Oprócz tego otrzymasz dożywotni dostęp do indywidualnego panelu znajdującego się na stronie IDF, gdzie zawsze dostępny będzie Twój certyfikat w formie elektronicznej – na wypadek gdybyś kiedykolwiek zapomniał zabrać oryginału ze sobą na nurkowanie.

Co dalej?

Po ukończeniu 14 lat możliwość rozwijania swojego warsztatu freedivingowego i przystąpienie do kursu  Level 1

Znajdź instruktora