Kurs  IDF  Freediving – Level 3 dedykowany jest dla osób, które posiadają średniozaawansowany  poziom wiedzy i umiejętności w zakresie freedivingu i chciałyby kontynuować swoją edukację w tej dyscyplinie. 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Jest to najwyższy poziom wtajemniczenia szkoleniowego w systemie IDF i przeznaczony jest dla doświadczonych freediverów, którzy ukończyli poziom 2 (lub równorzędny w innej organizacji).  Freediver  na poziomie Level 3 IDF, to osoba, która reprezentuje wysoki poziom wyszkolenia,  zarówno w sferze teorii, jak i praktyki. Niejednokrotnie jest to również aktywny sportowiec znający zasady uczestnictwa w zawodach na szczeblu krajowym i międzynarodowym.  Freediver posiadający uprawnienia Level 3 IDF, to przede wszystkim  doskonały technicznie, opanowany i wzbudzający zaufanie i poczucie bezpieczeństwa partner nurkowy, potrafiący czerpać maksimum przyjemności z pobytu pod wodą, dzieląc się jednocześnie tą pasją z innymi.

Co dalej ?

Możliwość rozwijania swojego warsztatu freedivingowego w roli edukatora i trenera przystępując do kursu instruktorskiego.

Znajdź instruktora